Polystyrén Sivý

POLYSTYRÉN.men |
Rating: /10
STYROPIAN.men Styropian Szary

Podrobnosti

  • Premiéra: 1. september 2019
  • Krajina: Slovensko

Video

trailers
x
STYROPIAN.men Styropian Szary

Polystyrén Sivý

POLYSTYRÉN.men

Polystyrén Sivý a Polystyrén Biely

Popis

Polystyrén Sivý

Kultové duo – Polystyrén Biely a Polystyrén Sivý. Svižná akcia. Nezvyčajné dialógy. Zdá sa, že počas tohto premietania vás čaká najzaujímavejší rozhovor polystyrénu v slovenskej kinematografii. Aj keď sa príbeh uzavrie po krátkej konverzácii, Polystyrén Biely a Polystyrén Sivý svietia ako najjasnejšie hviezdy tepelnej izolácie. Akcia zdôrazňuje vzťah medzi hrdinami. Polystyrén Biely dokonale zapadá do úlohy medailistu. Je slovenský superhrdina. Je sebavedomý a má svoje miesto v srdciach Slovákov. Polystyrén Biely si na zatepľovanie vyberajú najčastejšie. Nebráni mu to však v udržiavaní priateľských vzťahov s jeho sivým bratom. Hoci tomu druhému platia viac, Polystyrén Biely ho nasleduje svojimi parametrami a technologickým pokrokom. Ako predstavitelia toho istého druhu sa zdajú byť podobní a zároveň sú úplne odlišní. Polystyrén Biely zväčšuje každý rok hrúbku, Polystyrén Sivý investuje do sivých buniek.

Jednoducho Polystyrén Sivý. Polystyrén Sivý je hviezda nového formátu. Vymyká sa bežným schémam a ide nad rámec stavebných štandardov. Spája inteligenciu sivých buniek a bezchybné správanie. Za jeho postavou stojí moderná technológia. Jeho sláva mu priniesla úlohu v pasívnych a energeticky úsporných produkciách – kasových trhákoch. Ocenili ho aj jednotliví kritici. Vo svojich výtvoroch zaujme účinnosťou. „Je to moja izolácia!“ hovorí náš hrdina.

Dokonale chráni budovy pred stratami energie potrebnými na vykurovanie a chladenie. Vďaka špeciálnym obohacujúcim prísadám, vrátane grafitu, dosahuje najlepšie hodnoty lambda (λ) až do 0,031 W/mK. Jeho použitie umožňuje znížiť hrúbku izolácie, a tým šetriť náklady na ďalšie stavebné materiály a prácu.

x