Polystyrén Tvrdý na podlahy a ploché strechy

POLYSTYRÉN.men |
Rating: /10
STYROPIAN.men Styropian Twardy

Podrobnosti

  • Premiéra 1. september 2019
  • Ďalšia kľúčová úloha: 2020
  • Krajina: Slovensko

Video

Polystyrén Tvrdý na ploché strechy (2020)

Polystyrén Tvrdý na podlahy a ploché strechy (2019)

Popis

Polystyrén Tvrdý na podlahy a ploché strechy

Sledujte dobrodružstvá najväčšieho tvrďáka medzi hviezdami tepelnej izolácie. Polystyrén Tvrdý je skutočný macho. Nepodlieha tlaku. Dej filmu je plný silných scén, ktoré sa odohrávajú na podlahe i streche. Toto je skutočný hrdina s dvojitou tvárou – majster náhlych zvratov. Divákov prekvapí záplavou emócií. Odhalí emócie a potreby, ktoré boli doteraz skryté. Nenechajte sa však zmiasť – je to skutočný superhrdina.

Tvrdší ako skala. Hrdina akčného filmu. Nikdy nie je pod tlakom. Toto je skutočný macho medzi polystyrénmi. Má však aj druhú tvár. Polystyrén Tvrdý rád pomáha, ak treba izolovať podlahu alebo plochú strechu. Je ľahký, plný tepla a poskytuje podporu. „Oceňujem úlohy, v ktorých budujem trvalé vzťahy, rád by som niekomu dal silnú podporu,“ pripúšťa Polystyrén Tvrdý. Rád pomáha a je pripravený pomôcť znova.

Je nenahraditeľný pri izolácii podláh, parkovísk a plochých striech. Vyznačuje sa mimoriadnou pevnosťou v tlaku a odolnosťou, vďaka ktorej sa nedeformuje ani pri dlhodobom zaťažení. Čím vyššia je hmotnosť, tým väčšia je jeho odolnosť proti tlaku!

x